Dzień Rodziny w klasach I - II – 28.05.2019r.

Maj i czerwiec to miesiące, w których uczniowie klas I-III z wielkim zaangażowaniem przygotowują uroczyste lekcje dla ukochanych Mam i Tatusiów, którzy w tych właśnie miesiącach obchodzą swoje święto. W tym roku, 28 maja, w klasach I-II świętowaliśmy Dzień Rodziny.

Wydarzenie to ma szczególny charakter, ponieważ wzmacnia emocjonalnie więzi rodzinne, uczy szacunku, miłości i przywiązania do najbliższych, integruje ze sobą klasowe rodziny.

Dzieci już od dłuższego czasu przygotowywały się pilnie do lekcji z Rodzicami, ćwiczyły wiersze, piosenki, przygotowywały laurki, którymi chciały wyrazić swoją ogromną wdzięczność za trud wkładany w ich wychowanie.

Dziękujemy wszystkim Mamusiom i Tatusiom za wspólne spotkanie, miłą atmosferę oraz zaangażowanie w przygotowanie wyjątkowych lekcji.

Autor: B. Kuś, M. Gapińska, E. Zduńczyk