Targi Edukacyjne w Łęczycy. 23 maja 2019 r.

23 maja 2019 r. uczniowie klasy 8 i 3 Gimnazjum, wraz z wychowawcami, uczestniczyli w Targach Edukacyjnych, gdzie zapoznali się z ofertą łęczyckich szkół ponadpodstawowych.

Organizatorem corocznych spotkań jest Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Łęczycy. W sali gimnastycznej SP nr 1 wszystkie szkoły średnie przedstawiały swoją ofertę, rozdwały ulotki, prezentowały zdjęcia i ciekawe działania. Szkoły o profilu gastronomicznym częstowały smakołykami, czym kusiły naszych uczniów.

Tego dnia udało nam się także odwiedzić Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej, gdzie obejrzeliśmy prezentację o szkole, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, oraz Liceum Ogólnokształcące im Kazimierza Wielkiego w Łęczycy, gdzie zwiedziliśmy klasy, obejrzeliśmy prezentacje muzyczne i kilka doświadczeń przeprowadzonych przez uczniów.

Autor: Wychowawcy.