Witonia gospodarzem „Mobilnej Akademii Młodych Orłów” - 17.05.2019 r.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w dn. 16 maja odwiedziła powiat łęczycki. Mobilne AMO gościło na obiektach Szkoły Podstawowej w Witoni. Prelegenci  Rafał Poznański i Sławomir Kraska spotkali się z liczną grupą trenerów, rodziców i zawodników.

Przeprowadzone zostały zajęcia teoretyczne dla trenerów i nauczycieli,  treningowe oraz gry selekcyjne dla młodych adeptów piłki nożnej z roczników: 2006/2007 oraz 2008/2009.

Mobilne AMO to kolejny ogólnopolski projekt Polskiego Związku Piłki Nożnej, którego celem jest docieranie do wszystkich regionów, w których trenerzy potrzebują wsparcia, a zdolni zawodnicy odpowiedniego pokierowania ich rozwojem piłkarskim.

Szkołę Podstawową  w zajęciach treningowych reprezentowali: Wojciech Rosolak, Michał Zakrzewski, Jakub Szafrański, Adam Miszczak, Bartłomiej Skalski, Miłosz Smakowski, Jakub Bienias, Lucjan Kaczorowski, Stanisław Kaczorowski, Gabriel Skalski.

Autor: Michał Włodarczyk