Lekcja otwarta w Szkole Podstawowej w Górze św. Małgorzaty – 17.05.2019 r.

W ramach realizacji w naszej szkole programu „Aktywna tablica” czworo uczniów wraz z wychowawczynią uczestniczyło w lekcji otwartej z edukacji matematycznej w klasie II Szkoły Podstawowej w Górze św. Małgorzaty.

W ramach międzyszkolnej sieci szkół w zajęciach uczestniczyli uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie i Szkoły Podstawowej w Witoni.

Lekcję prowadziła pani Dorota Kowalczyk - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej z SP w Górze św. Małgorzaty. Uczniowie ćwiczyli układanie i odczytywanie liczb trzycyfrowych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Wyjazd był ciekawym doświadczeniem dla dzieci. Mogły zobaczyć, w jaki sposób wygląda praca na lekcji w innej szkole. Roksana, Ninka, Julka i Kuba podzielili się wrażeniami z kolegami ze swojej klasy.

Dziękujemy SP w Górze św. Małgorzaty za zaproszenie.

Autor: E. Zduńczyk