Jagódki poznają zawody- cukiernik 16.05.2019r.

W najmłodszej grupie przedszkolaków odbyło się wielkie pieczenie gofrów.

Grupa Jagódek, w ramach swoich zajęć, poznawała zawód cukiernika i pod okiem swoich Pań  przygotowała pyszne gofry.

Do pracy zabraliśmy się zaraz  po śniadaniu. Rozpoczęliśmy od czytania przepisu i  przygotowania produktów. Dzieci wsypały do miski wszystkie potrzebne produkty, które zostały dokładnie wymieszane mikserem. Następnie, kiedy gofrownice były już odpowiednio nagrzane przystąpiliśmy do pieczenia. Wszędzie unosił się wspaniały aromat pieczonego ciasta. Dzieci z niecierpliwością czekały, aż gofry będą gotowe. Z apetytem zjadły przygotowane przez siebie słodkości.
Przedszkolaki  uwielbiają takie kulinarne zajęcia, ponieważ to sama przyjemność spożywać to, co się samodzielnie przygotowało.