Powiatowy Konkurs Wiedzy Pożarniczej - 28.03.2019 r.

Dnia 28 marca 2019r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

Naszą Szkołę reprezentowało czterech uczniów :dwóch z I kategorii wiekowej-Szymon Pawłowski i Bartosz Krysztofiak i dwóch z II z drugiej kategorii wiekowej -Kacper Kowalczyk i Patryk Stęsicki.

Uczniowie pisali test składajacy sie z 35 pytań. Do rozgrywek finałowych zakwalifikował się Kacper Kowalczyk , który po sprawdzeniu wiedzy praktycznej  zajął III miejsce.

Wyniki odczytał przewodniczący jury mł. asp. Grzegorz Sobiński,a  nagrody laureatom miał przyjemność wręczać zastępca burmistrza Wojciech Czaplij.

Gratulujemy Kacprowi tak dobrego wyniku.

Autor: Jolanta Pawlak