Sukces w I edycji Konkursu "Grabski uruchamia logiczne myślenie" - 20.03.2019 r.

W dniu 20 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły rywalizowali w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Logicznym „Grabski włącza logiczne myślenie!” organizowanym przez Zespół Szkół nr 3 im. W. Grabskiego w Kutnie.

Szkołę w konkursie reprezentowali : Alicja Szymczyk kl. III G, Damian Romaniak kl. III G, Adam Jabłoński kl. VIII. Do konkursu przystąpili uczniowie z 6 szkół podstawowych.

Podczas testu uczniowie zmierzyli się z 11 zadaniami polegających na " uruchomieniu logicznego myślenia".  Sukcesem zakończył się test Adama Jabłońskiego, który uzyskał najwyższą  liczbę punktów równą z punktacją ucznia Sp nr 7 w Kutnie. Po dogrywce słownej Adam Jabłoński zajął ostatecznie II miejsce.

Dodatkową atrakcją dla uczniów było  zwiedzanie przygotowanego Pokoju Zagadek.

Konkurs był okazją do zmierzenia umiejętności z uczniami innych szkół, dlatego serdecznie gratulujemy Adamowi tego osiągnięcia
i życzymy dalszych sukcesów!

Autor I. Jędrzejczak