Miasteczko Ruchu Drogowego - 14.03.2019 r.

14 marca 2019 r. w naszej szkole odbyły sie zajecia w Miasteczku Ruchu Drogowego.

Nasza szkoła systematycznie uczestniczy w lekcji wychowania komunikacyjnego prowadzonej przez profesjonalistów z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Skierniewicach. W tym roku 24 uczniów klasy czwartej przygotowuje się  do zdobycia karty rowerowej. W czasie  zajęć technicznych uczniowie obejrzeli film o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, a później doskonalili swoje umiejętności praktycznej jazdy na rowerze.

Dzisiejsze zajęcia bardzo się podobały, uczniowie wykazali się doskonałymi umiejętnościami  w poruszaniu się rowerem, za co  otrzymali nagrody i dużo pochwał od prowadzacych zajęcia.

Przed czwartoklasistami jeszcze dużo zajęć z zakresu Ruchu Drogowego, które odbędą się w ramach zajęć wychowania komunikacyjnego oraz zajęć wychownia fizycznego.

Autor: Jolanta Pawlak