Dzień Kobiet- 08.03.2019r.

8 MARCA   to wyjątkowy dzień w roku. W tym dniu, szczególnie, podkreślane jest znaczenie oraz wartość kobiet w życiu codziennym.

Także w przedszkolu  nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety,zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu  w grupie Jagódek wszyscy mali panowie tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, a następnie wręczyli piękne prezenty i odznaczyli dziewczynki odznakami z napisem " SUPER DZIEWCZYNA" . Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:) Wszystkie dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia i promienny uśmiech… Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu,to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.