Podsumowanie pracy - 7.02.2019 r.

7 lutego 2019 r.  odbył się apel podsumowujący pracę szkoły w I półroczu roku szkolnego 2018/2019.

Podsumowanie wyników pracy szkoły zaprezentowała pani wicedyrektor Ilona Jędrzejczak, która podała wszystkie dane statystyczne.

Następnie pani dyrektor Urszula Graczyk wręczyła stypendia motywacyjne i pogratulowała  uczniom sukcesów w nauce, życzyła im satysfakcji i zadowolenia z osiągnięć. Do grona najzdolniejszych uczniów szkoły należą:

Wojciech Tomes,
Oliwia Ogłoszka,
Maja Duczyńska,
Martyna Krupa,
Oliwia Szczęsna,
Alicja Szymczyk.

Każdy lubi, gdy jego praca zostaje zauważona i doceniona, zwłaszcza jeżeli w osiągnięcie sukcesu włożył wiele pracy i wysiłku. Takim miłym momentem zauważenia pracy naszych uczniów było wyróżnienie na forum szkoły wszystkich nagrodzonych za udział w konkursach wiedzowych, sportowych, artystycznych.

Podczas apelu zostały także podsumowane działania związane z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz działania organizacji uczniowskich, akcje charytatywne.

W kolejnej części apelu p. M. Lewandowska przedstawiła wyniki konkursu plastycznego „Telefon komórkowy-wady i zalety” zorganizowanego przez GOKSiR i wręczyła nagrody wyróżnionym.

Na zakończenie zostały przypomniane zasady bezpiecznego zachowania podczas ferii zimowych.

D.Wojciechowska- Jabłońska, I. Jędrzejczak

Prezentacja podsumowująca prace w I półroczu 2018/19 r.