"Bezpieczni w sieci" - konkurs wiedzy w klasie IV

W dniu 04.02.2019 r. pedagog przeprowadził w klasie IV warsztaty "Razem zmieniamy Internet na lepsze" oraz konkurs wiedzy "Bezpieczni w sieci", który miał na celu propagowanie zasad bezpieczeństwa podczas pracy z komputerem i Internetem oraz uświadomienie uczniom zagrożeń, jakie mogą być następstwem niewłaściwego korzystania z sieci.

Konkurs przeprowadzony był w kategorii indywidualnej. Zadaniem uczniów było wypełnienie testu składającego się z 18 pytań zamkniętych i 1 otwartego.Za każdą prawidłową odpowiedź uczeń otrzymywał jeden punkt. Zwycięzcami zostali  uczniowie, a dokładnie uczennice z największą ilością zdobytych punktów, czyli Wiktoria Kondras, Alicja Karczewska i Ewelina Włodarczyk. Gratulacje!!!