„Owoce i warzywa źródłem witamin, zdrowia i urody” - konkurs plastyczny – 7.12.2018 r.

Uczniowie klas czwartych i piątych naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym p.t.: „Owoce i warzywa źródłem witamin, zdrowia i urody” zorganizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi.

Celem konkursu było:

- propagowanie zasad zdrowego żywienia,

- kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród uczniów z województwa łódzkiego,

- prowadzenie działań informacyjnych mających na celu promowanie produktów rolnych i żywnościowych oraz metod ich produkcji,

- stworzenie możliwości wymiany doświadczeń w pracy artystycznej i wychowawczej.

Prace konkursowe techniką dowolną wykonali następujący uczniowie: Wiktoria Kondras, Iwona Stolińska, Wojciech Tomes i Jakub Matusiak z klasy czwartej, Gabriela Bawej z klasy VA oraz Paulina Brzozowska i Martna Krupa z klasy VB.

Wszystkim naszym wykonawcom życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim…

Autor: Marzena Lewandowska