Konkurs Plastyczny "Młodzież zapobiega pożarom"- 17.12.18 r

Jak co roku dzieci i młodzież naszej szkoły włączyła się w przygotowanie prac do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Wielu uczniów wykonało prace na zajęciach plastyki i edukacji dla bezpieczeństwa, jednak tylko 5  z każdej kategorii wiekowej można było przesłać do Zarządu Powiatu.

Z klas I - III zakwalifikowały się prace: Oliwii Kłudczyńskiej, Anny Gajdowicz (kl. 1a), Zuzanny Jeruzal (kl. 1 b),  Aleksandry Wysockiej, Natalii Stańczyk (kl. 3b), Zuzanny Dąbrowskiej ( kl 3a).

Z klas IV - VI - Ewelina Włodarczyk, Iwona Stolińska ( kl. 4), Martyna Krupa  ( 5b), Michalina Sobolewska, Sandra Stasiak ( kl. 6).

Klasy 7 - 3 Gimn. - Anna Musiał ( kl. 7), Klaudia Gałaj ( kl. 8), Weronika Maciejewska, Karolina Sobolewska i Alicja Szymczyk ( kl. 3Gimn.).

Nauczyciel plastyki: Violetta Olesińska