Konkurs plastyczny - "Logo Biblioteki" - 27. 11. 2018 r.

Nasi uczniowie wzięli aktywny udział w Konkursie Plastycznym na projekt logo Biblioteki Publicznej Gminy Witonia.

Konkurs ogłoszono już wiosną, projekty można było składać jeszcze we  wrześniu 2018 r. Część prac uczniowie wykonali na lekcjach plastyki. W myśl regulaminu konkursu projekt logo powinien być związany z biblioteką oraz z gminą Witonia.

27 listopada, podczas uroczystości podsumowania projektu "Biblioteka otwarta na potrzeby człowieka", ogłoszono wyniki konkursu.

Laureatką i autorką logo biblioteki okazała się uczennica kl. V b naszej szkoły - Martyna Krupa, która otrzymała dyplom, nagrodę książkową i kartę prezentową Empiku na 125 zł

Wyróżnienia otrzymały: Klaudia Gałaj z kl. 8 i Alicja Szymczyk z kl. 3 Gimn. (dyplomy i karta prezentowa na 50 zł.).

Nagrody za udział odebrali: Anna Musiał, Weronika Maciejewska, Anna Pałczyńska, Wiktoria Rosolak, Karolina Sobolewska, Marta Wiśniewska, Dominik Dutkiewicz, Konrad Kowalski, Rafał Koczaski, Igor Wojtera, Karol Majda (dyplomy, karty prezentowe w wys. 25 zł.).

W galerii prezentujemy zwycięski projekt i niektóre prace. Nagrodzonym gratulujemy i dziękujemy za aktywny udział w konkursie uczniom i ich opiekunom.

Nauczyciel plastyki: Violetta Olesińska