"Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki" i "Demotywator Literacki"- 29.11.2018 r.

Dnia 29 listopada  2018 r. w  Miejskiej  i Powiatowej  Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się wręczenie nagród za udział w konkursach plastycznych ”Jak wyobrażam sobie bohatera mojej ulubionej książki?”oraz "Demotywator Literacki". Konkursy były elementem projektu „Magiczne Podróże po Regałach" realizowany i finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

W konkursach plastycznych udział wzięło 216 dzieci z 12 szkół podstawowych miasta Łęczycy i powiatu łęczyckiego.

Nasza szkoła na konkurs wysłała 26 prac. Komisja konkursowa nie wyłoniła trzech najlepszych miejsc. Wybrano i nagrodzono wyróznieniami 68 najlepszych prac, w tym 10 prac uczniów naszej szkoły.

Wyróżnieni uczniowie to: Oliwia Kłudczyńska - kl.Ia, Jakub Borkowski - kl.II, Zuzanna Dąbrowska - kl. IIIa, Klaudia Wojtera - kl.III a, Maja Kińska - kl.III b, Martyna Krupa - kl.V b, Sandra Stasiak - kl. VI, Anna Musiał - kl. VII, Klaudia Gałaj kl.VIII, Wiktoria Rosolak - kl.III Gim. Wszyscy otrzymali dyplomy wyróżnienia i nagrody rzeczowe. Dla pozostałych uczestników konkursu przywieźlismy piękne dyplomy. Dużą atrakcja dla młodszych uczestników były balony oraz słodki poczęstunek.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie.

Wystawę prac młodych artystów można oglądać w siedzibie Biblioteki przy ul. M. Konopnickiej 11 a do końca grudnia br.

Autor: Jolanta Pawlak