"Choinki Jedynki" - "Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia" - konkurs plastyczny - 21.11.2018 r. #RazemNaŚwięta

XVII charytatywna akcja programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. na rzecz fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"oraz fundacji "Pomóż mi żyć".

Po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w ogólnopolski konkurs i akcję charytatwyną "Choinki Jedynki", którego organizatorem akcji jest Program 1 Polskiego Radia. Konkurs polega na stwotrzeniu pracy plastycznej poświęconej tajemnicy świąt Bożego Narodzenia. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zlicytowane.

Do organizatora konkursu przekazano prace uczniów:

Wiktor Bienias, Oliwia Filipiak, Anna Gajdowicz, Filip Jurczyk, Szymon Kiński,Oliwia Kłudczyńska, Dawid Kozanecki, Antonina Krysztofiak, Rafał Melson, Maja Szałowska, Anna Tomes, Mateusz Usiński, Jakub Wiśniewski- kl. Ia
Julia Domańska, Szulczewska Natalia, Karolina Głogowska, Julia Majtczak, Patrycja Zielińska , Klaudia Florczyk, Marcel Stróżewski- kl. Ib
Jakub Borkowski, Tomasz Krysiak, Tymoteusz Kobus- kl. II
Klaudia Kaszuba - kl. IIIa
Oliwia Głogowska, Natalia Stańczyk, Aleksandra Wysocka- kl. IIIb
Paulina Brzozowska-  kl. Vb

• Szczegóły akcji:
  • Jurorzy wybiorą łącznie 20 prac - nagród głównych i 40 prac - wyróżnionych. Wszystkie wybrane prace plastyczne sukcesywnie będą omawiane na antenie Programu I w godz. 9:00 - 20:00 oraz zostaną zaprezentowane na stronach internetowych Polskiego Radia. Laureaci będą wymienieni z imienia i nazwiska oraz miejscowości na antenie Programu I PR SA codziennie  w godz. 09.00 - 20.00
  • W dniach 3 - 7 grudnia 2018 r. (włącznie) spośród 60 prac zakwalifikowanych do finału (20 prac nagród głównych i 40 prac wyróżnionych) Dyrekcja Programu I przyzna nagrodę specjalną, która zostanie ogłoszona 8 grudnia 2018 r. po godz. 19 tej.

Prace wybrane przez jury konkursu wezmą udział w licytacji, z której dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

• W dniu 08 grudnia 2018r. Program I Polskiego Radia S.A. na swojej stronie internetowej choinkijedynki.polskieradio.pl opublikuje 12 prac podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Fundacji „Pomóż mi żyć” oraz  20 nagrodzonych  (nagrody główne) w Konkursie prac plastycznych, każda z innym numerem.
  • Aukcja odbędzie się na antenie Programu I Polskiego Radia S.A. w dniu 08 grudnia 2018 r. w godz. 8.00 –19.30.
  • Całkowity dochód z aukcji 32 prac plastycznych  otrzyma  Fundacja  Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i  Fundacja  „Pomóż mi żyć”.

Autor: Zespół edukacji wczesnoszkolnej