"Świat w kolorach - Różne oblicza jesieni" - 20.11.2018 r.

Już kilka razy uczniowie z naszej szkoły brali udział w Konkursie plastycznym organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury  i Bibliotekę w Kutnie.

W tym roku wysłaliśmy dziewięć prac następujących uczniów: Martyna Krupa, Paulina Brzozowska, Maja Duczyńska, Zofia Góreczna, Natalia Krysiak, Anna Musiał, Weronika Szczepaniak, Alicja Szymczyk, Weronika Maciejewska.  W konkursie wzięło udział 11 szkół podstawowych z powiatu kutnowskiego i łęczyckiego.

Na uroczystość podsumowania i rozdania nagród zaproszono dwie uczennice: Anię Musiał z kategorii klas 7 - 8 i Weronikę Maciejewską z kategorii klas gimnazjalnych. Dziewczęta zdobyły wyróżnienia. Gratulacje!

W galerii prezentujemy prace naszych uczniów i uczniów z innych szkół.

Opiekun: Violetta Olesińska.