XIV Rajd Mikołajkowy

Oddział PTTK „Ziemi Łęczyckiej” w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników zabawy na wielką paradę Mikołajów, którzy już 8 grudnia wędrować będą ulicami Łęczycy podczas XIV Rajdu Mikołajkowego.

Wędrować będziemy Ścieżką Spacerową „Księżnej Salomei”, ul. Staromiejską,  ul. Ozorkowskie Przedmieście,  ul. Dworcową, ścieżką wzdłuż Zalewów Miejskich,  ul. Bitwy nad  Bzurą, ul. Belwederską,  ul. Szkolną, ul.  Kilińskiego, ul. Szpitalną,  ul Grodzką, ul. Poznańską - Plac T. Kościuszki.

Każda szkoła, placówka opiekuńczo - wychowawcza lub instytucja zgłaszająca uczestników Rajdu musi mieć przygotowany element wyróżniający drużynę (baner, totem, tablica, proporzec itp.) oraz przygotować i zaśpiewać podczas wędrówki 2 piosenki związane z Mikołajem, świętami lub mikołajkową zabawą.

Koszt: 4zł (2 zł – rajd + 2zł – autokar)

Zgłoszenia przyjmowane będą do 29 listopada br. u p. K. Witczak

Liczba miejsc ograniczona!