Pasowanie na Przedszkolaka - Kwiatuszka - 15.11.2018 r.

W dniu 15.11.2018 w grupie „Kwiatuszki” odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.

Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się zaproszeni  goście  w obecności : Rodziców,Pani Dyrektor Urszuli Graczyk, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia Anny Stolarczyk i reprezentanci Rady Rodziców .  Rodzice mogli podziwiać swoje pociechy, które dla nich recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Dla niektórych  był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.