Sztafetowe Biegi Przełajowe - 8.10.2018 r.

8 października 2018 r. w Świnicach Warckich odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategoriach Igrzysk Dzieci oraz Młodzieży Szkolnej, dziewcząt i chłopców.

W zawodach startowały reprezentacje naszej szkoły w kategorii Igrzysk Dzieci (klasy VI-V) zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli trzecie miejsce. Również trzecie miejsce wywalczyli chłopcy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy VIII-VII oraz Gimnazjum).

Igrzyska Dzieci (dziewcząt):

1. SP Świnice Warckie
2. SP Topola Królewska
4. SP Grabów

Witonia: Kubiak Maria (klasa Va), Szczęsna Oliwia, Brzozowska Paulina (klasa Vb), Krysiak Natalia, Kamińska Klaudia, Ogłoszka Paulina, Ogłoszka Patrycja, Rosolak Barbara, Sobolewska Michalina (klasa VI)

Igrzyska Dzieci (chłopcy):

1. SP Świnice
2. SP Grabów
4. SP Topola

Witonia: Szafrański Jakub (klasa Va), Wiśniewski Dawid, Frątczak Piotr (klasa Vb), Smakowski Miłosz, Woźniak Antoni, Rosolak Wojciech, Skalski Bartłomiej, Koczaski Paweł (klasa VI)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej (chłopcy):

1. SP Świnice