Orlikowa Liga Mistrzów - Łęczyca - 5.10.2018 r.

W dniu dzisiejszym na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Łęczycy rozegrano eliminacje powiatowe Turnieju Orlikowa Liga Mistrzów. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, gospodarze SP 3 Łęczyca. SP Świnice Warckie oraz SP Witonia.

Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym". W pierwszym meczu pokonaliśmy Świnice Warckie 3-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Rosolak Wojciech, Smkaowski Miłosz i Woźniak Antoni. W drugim spotkaniu SP 3 Łęczyca rozgromiła Świnice Warckie 9-0. O zwycięstwie w turnieju decydował mecz pomiędzy Witonią a Łęczycą. Po bardzo zaciętym i emocjonującym pojedynku górą byli gospodarze, którzy zwyciężyli 4-3. Na listę strzelców wpisali się Rosolak Wojciech, Smakowski Miłosz oraz Piotr Frątczak.

Organizatorzy przygotowali słodycze dla uczestników oraz sprzęt sportowy dla szkoły.

Szkołę reprezentowali: Miszczak Adam, Zakrzewski Michał, Woźniak Antoni, Skalski Bartłomiej, Smakowski Miłosz, Rosolak Wojciech, Koczaski Rafał (klasa VI), Frątczak Piotr (klasa Vb), Szafrański Jakub (klasa Va)

Dziękujemy za waleczną postawę. Uczniów przygotował pan Michał Włodarczyk.

Autor: Michał Włodarczyk