Szkolny Dzień Chłopca w kl. VI - VIII - 28.09.2018 r.

28 września 2018 r. w Szkole Podstawowej w Witoni odbył się apel z okazji Dnia Chłopaka.

Uczniowie klas 6, 7, 8 i 3 gimnazjum zebrali się na szóstej godzinie lekcyjnej, aby wspólnie uczcić to wspaniałe święto.

Na początku były uroczyste życzenia i utwór pt. ,,Takiego chłopaka" wykonany przez uczennicę klasy 3 gimnazjum - Annę Pałczyńską. Po krótkiej części artystycznej przyszedł czas na emocjonujące konkurencje, na które każdy chłopiec czekał z niecierpliwością. Na początku czterech chłopców musiało zmierzyć się z jak najszybszym zrobieniem balona, z gumy do żucia. Kolejnym zadaniem był quiz z różnymi trudnymi, zaskakującymi i zabawnymi pytaniami. Następna konkurencja polegała na wykazaniu się śmiałymi ruchami i tanecznymi umiejętnościami oraz wzbudziła ona zarówno w uczestnikach jak i w publiczności wiele pozytywnych emocji. Ostatnim konkursem, który był skierowany do silnych i wytrzymałych panów, było robienie pompek na czas. Wszystkie konkurencje wywarły wrażenie na naszych chłopcach, a drobne upominki w postaci babeczki i szarfy dla zwycięzców, wywoływały uśmiech na twarzach zwycięzców. Na koniec wszystkim chłopcom i mężczyznom zostały rozdane skromne i słodkie prezenty.

W imieniu wszystkich dziewczyn i kobiet w naszej szkole, życzymy Wam Panowie wszystkiego najlepszego!

Autor: Marta Wiśniewska kl. 3 G