Prezentacje wokalne Kacpra - 26.09.2018 r.

Nasz uzdolniony wokalista, Kacper Kita reprezentuje naszą szkołę nie tylko w gminie Witonia, ale także w powiecie łęczyckim i kutnowskim.

Podczas wakacji, 25 sierpnia, Kacper wziął udział w X Jubileuszowym Integracyjnym Festiwalu Pieśni Ku Czci Świętej Faustyny "Miłosierne Nutki" w Świnicach Warckich.

Festiwal odbywał się pod Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia. Przesłaniem Festiwalu jest integracja amatorskich środowisk artystycznych, oraz popularyzacja pieśni o tematyce Bożego Miłosierdzia. Udział wzięło 10 wykonawców - solistów i zespołów.

Kacper wykonał 2 pieśni. Zgodnie z regulaminem jedną religijną i jedną patriotyczną, z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości: "Miejcie nadzieję" i "Pieśń jedności". Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątki.

14 września 18 r. Kacper wykonał kilka pieśni podczas otwarcia XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Młodzieży Salezjańskiej w Kutnie. Gratulujemy Kacprowi i jego rodzicom.

Autor: Violetta Olesińska