Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe - 24.09.2018 r.

W dniu dzisiejszym w parku miejskim w Łęczycy odbyły się Indywidualne oraz Drużynowe Biegi Przełajowe. Pomimo niesprzyjającej aury frekwencja wśród biegaczy dopisała. Rywalizacja toczyła się w kategoriach Igrzysk Dzieci (klasy IV-VI) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII i Gimnazjum) dziewcząt oraz chłopców.

W młodszej kategorii indywidualnie naszym reprezentantom nie udało się zająć miejsca na podium, najbliżej tego celu byli Natalia Krysiak oraz Piotr Frątczak, którzy uplasowali się na piątych pozycjach.

W starszej kategorii wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Woźniak, a wśród chłopców drugie miejsce zajął Mateusz Matusiak, trzecie Patryk Smakowski, a tuż za podium na czwartej pozycji przybiegł Gabriel Kaźmierski.

W klasyfikacji Drużynowej wszystkie nasze Drużyny zwyciężyły zostając Mistrzem Powiatu Łęczyckiego.

Igrzyska Dzieci (dziewcząt) - 1 miejsce

Krysiak Natalia, Rosolak Barbara, Ogłoszka Patrycja, Ogłoszka Paulina, Brzozowska Paulina

Igrzyska Dzieci (chłopcy)- 1 miejsce

Frątczak Piotr, Wiśniewski Dawid, Rosolak Wojciech, Woźniak Antoni, Szafrański Jakub