"Kwiatuszki" -nadanie nazwy grupie 0B- 17.09.2018 r.

Dnia 17 września 2018r. odbyła się pierwsza w tym roku szkolnym uroczystość przedszkolna wynikająca z harmonogramu imprez i uroczystości- PREZENTACJA GRUPY.

Przygotowania do tej uroczystości trwały od tygodnia. Włączyłam do nich zarówno dzieci  jak  i  rodziców.  Moim  zdaniem  przygotowania  te  bardzo  zintegrowały grupę.

Wśród wielu propozycji dzieci wybrały imię „KWIATUSZKI ”. Wykonałam dekorację sali, do której bardzo chętnie włączyły się dzieci. Przygotowałam dzieciom opaski  jako emblematy.

Do nazwy grupy dopasowałam piosenkę pt. „ Kwiatki bratki ”.

Podczas  uroczystości  dzieci  śpiewały  piosenki, wykonywały prace plastyczne a następnie złożyły ślubowanie.

Uroczystość ta dała nam wszystkim dużo radości.

Organizowanie takich uroczystości jest zawsze dużym wyzwaniem, ale warto to robić, aby  zobaczyć  uśmiech  na  twarzach  dzieci,  ich  zaangażowanie  i  radość  ze  wspólnej zabawy.