"Test o muzyce polskiej" 15.06.18 r.

Uczniowie kl. II Gimnazjum, w ramach projektu edukacyjnego, postanowili sprawdzić wiedzę naszych uczniów o muzyce polskiej.

Do grupy projektowej należeli: Karolina Sobczyńska, Dominika Krysztofiak, Igor Wojtera i Michał Wasielewski. Opiekunką projektu była p. Violetta Olesińska.

Członkowie grupy starannie przygotowywali się do realizacji projektu. Ułożyli test wiedzy o wybitnym polskim kompozytorze i pianiście Fryderyku Chopinie, przygotowali pytania go quizu, ułożyli krzyżówkę dotyczącą wiedzy o stylach muzycznych, zebrali także nagrania do konkursu "Jaka to melodia" i do prezentacji karaoke.  Ponadto przygotowali dekorację i tablicę wyników. Zgłosili się  chętni  do udziału w teście (  z klas VI, VII, II i III Gimn.)

Podsumwanie pracy grupy  nastąpiło 15 czerwca. W sali nr 1 odbył się "Wielki test wiedzy o muzyce polskiej". Okazało się, że uczestnicy wiedzą dość dużo i chętnie wykonują polskie piosenki. Widzowie - uczniowie kl. 7- dobrze się bawili obserwując ich zmagania. Ogólną rywalizację wygrała drużyna złożona z dziewcząt: Anny Pałczyńskiej, Julii Krysiak i Angeliki Wojtery.  Zwycięzczynie otrzymały dyplom i słodki upominek ufundowany przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Gratulujemy i dziękujemy za udział w Konkursie.

Członkowie grupy z opiekunem.