Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom!” – 20.06.2018r.

W Biurze Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP województwa łódzkiego w Tuszynie jury oceniło 203 prace plastyczne z 11 powiatów (Bełchatów, Łęczyca, Łowicz, Łódź Wschód, Opoczno, Piotrków Tryb., Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Maz., Wieluń).

Dzieci i młodzież z województwa łódzkiego, dzięki różnorodności technik plastycznych, ukazały wszechstronność działalności Ochotniczych Straży Pożarnych.

Miło nam poinformować, że w gronie 5 laureatów z grupy wiekowej klas I-III,  znalazł się uczeń naszej szkoły - Gracjan Dąbrowicz z kl. III.  Tym bardziej nam miło, że to jedyna nagroda w powiecie łęczyckim.

Starosta powiatu łęczyckiego, pan Wojciech Zdziarski, wręczył osobiście Gracjanowi dyplom, statuetkę i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy laureatowi dalszych sukcesów w konkursach plastycznych!

Autor: B. Kuś