Podsumowanie wyników pracy klas I-III w roku szkolnym 2017/2018 - 18.06.2018r.

W poniedziałek, 18 czerwca 2018 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w apelu podsumowującym pracę i wyniki nauczania w roku szkolnym 2017/2018. Pani dyrektor Urszula Graczyk podała wyniki klasyfikacji.

W klasach 1 – 3 uczyło się 79 uczniów. Wszyscy otrzymali pozytywne wyniki nauczania i zostali promowani. Spośród nich 20 uczniów otrzyma promocję z wyróżnieniem, a są to:

Lp.

19.

Ogłoszka Oliwia

Tomes Wojciech

Wyróżnienia za 100% frekwencję otrzymają:

Lp.

1.

Szczęsna Julia

2.

Brzozowska Paulina

3.

Sikora Kamila

4.

Prawda Miłosz

5.

Stańczyk Natalia

6.

Wiśniewska Kinga

7.

Ogłoszka Oliwia

8.

Stolińska Iwona

Następnie uczniowie otrzymali nagrody za pracę w organizacjach szkolnych i udział w konkursach:

Pani Bożena Kuś wręczyła dyplomy i nagrody za udział w konkursie "Bezpieczeństwo pożarowe na co dzień":

- wyróżenienie  w etapie rejonowym i przejście do etapu ogółnopolskiego - Wojciech Tomes - kl. III

- wyróżnienie w etapie rejonowym - Aleksandra Wysocka - kl. IIa

Pani Lucyna Królikowska wręczyła dyplomy i nagrody książkowe uczestnikom "Konkursu przyrodniczo-matematycznego dla klas II-III":

- Klaudia Kaszuba - kl. IIa

- Aleksandra Wysocka - kl. IIb

- Bartłomiej Szafrański - kl. III

Nagrodę za udział w Ogółnopolskim Konkursie Plastycznym "Pan Karp zarybia Wisłę 2018r." otrzymała Natalia Stańczyk - kl. IIb.

Pani Milena Zwierzchowska wręczyła nagrody uczestnikom konkursu "As ortografii" dla klas II-III:

kl. IIa: I miejsce – K. Kaszuba; II miejsce – M. Kłosińska; III miejsce – Weronika Ogłodzińska i A. Dąbrowski
kl. IIb: I miejsce – J. Brzozowska; II miejsce – O. Głogowska; III miejsce – A. Wysocka i K. Sikora
kl. III: I miejsce -  W. Tomes; II miejsce – A. Karczewska i B. Krysztofiak; III miejsce – O. Ogłoszka i S. Kaczorowski.

Na koniec nagrodzono uczniów, którzy brali udział w konkursie fotograficznym „Pobawmy się okładkami książek”:
I miejsce - M. Kłosińska - kl. IIa; udział - N. Stańczyk - kl. IIb

Na zakończenie spotkania przypomniane zostały zasady bezpieczeństwa podczas wakacji nad wodą, w górach i na wsi.

Dziękujemy za pracę i z utęsknieniem czekamy na wakacje. Liczymy na to, że pogoda dopisze przez całe dwa miesiące.

Autor: U. Graczyk, K. Witczak