Dzień Kobiet - Dzień Mężczyzny -08.03.2018 r.

Ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla naszych małych kobiet.

W wyborach Małej Miss, które stanowiły jedną z wielu atrakcji uczestniczyła cała grupa – chłopcy jako Jurorzy a dziewczynki – kandydatki na Miss. Dziewczynki spacerowały po czerwonym dywanie a następnie uczestniczyły w konkurencjach mających na celu wyłonienie Najbardziej Rozśpiewanej Miss, Roześmianej Miss, Miss Najszybszego Liczenia, Miss Równowagi, Miss Najdłuższego Kucyka, Najbardziej Rozskakanej Miss oraz  Miss Zagadek.  Następnie dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek. Po skonsumowaniu  nastąpiło składanie życzeń i wręczanie upominków. Tu również chłopcy spisali się na medal. Dziewczynki w podziękowaniu za świetną zabawę i z okazji Dnia Mężczyzn wręczyły chłopcom słodkie  kwiatki.

Dziękujemy  rodzicom, którzy przyczynili się do obchodów tej uroczystości.