Dzień Babci i Dziadka- 22.01.2018r.

22 stycznia 2018 r. obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jest to dobra okazja, by przypomnieć sobie o osobach, którym często zawdzięczamy większość rozkoszy dzieciństwa.

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest jako jedno z najważniejszych uroczystości w naszym przedszkolu. Dzieci  3-4- letnie zaprezentowały swój program artystyczny dla zaproszonych gości. Wszystkie pięknie mówiły wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły dla swoich kochanych Babć i Dziadków.  Na twarzach gości można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Wielką przyjemność sprawiły Babciom i Dziadkom drobne upominki w postaci laurek i kwiatków wręczone przez dzieci. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich wnuków. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu, bliższego poznania się.
Jesteśmy dumni z naszych Pszczółek, że pomimo wieku, tak pięknie zaprezentowały swoje aktorskie zdolności.