Konkurs na kartkę świąteczną

Biblioteka  Szkolna ogłasza konkurs na kartkę świąteczną

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie świątecznej kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Kartki mogą być wykonane dowolną techniką – liczy się pomysł i oryginalne podejście do tematu. Konkurs rozpoczyna się 20 listopada 2017 r. i będzie trwał do 8 grudnia 2017 r. Wyniki zostaną ogłoszone na szkolnej  stronie internetowej, a  rozdanie nagród nastąpi  w ostatnim tygodniu nauki przed świętami (18-22 grudnia)

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

• przygotować kartkę świąteczną (kartka powinna być wykonana jako kartka składana  mieszcząca się w kopercie (format A5 złożony na połowę)
  • jury oceniać będzie samodzielność, pomysłowość, nieograniczoną inwencję  twórczą, i oryginalność
  • prace  należy składać w bibliotece szkolnej do dnia 8 grudnia

Prace konkursowe będę oceniane w trzech  kategoriach wiekowych:
klasy 1-3
klasy 4-6