Światowy Dzień Pluszowego Misia w przedszkolu- 24.11.2017r

Miś pluszowy – mój przyjaciel
Zawsze blisko przy mnie jest.
Czy się śmieję
Czy też płaczę
On przytulać lubi się!

24 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od założenia na głowy przygotowanych wcześniej opasek z misiami oraz wspólnej zabawy przy piosence " Jadą, jadą misie". Po śniadaniu odwiedził nas specjalny gość-  Duży Miś, który wspólnie się bawił i tańczył z przedszkolakami. Dzieci poznały również historię pluszowego misia, bawiły się przy muzyce i zabawach ruchowych oraz przygotowały przyjęcie dla swoich małych przyjaciół. Każde dziecko miało również okazję zamienić się w misia i wykonać zdjęcie z foto misiem oraz z Misiem Gigantem. Na zakończenie dzieci wykonały piękne prace plastyczne.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

Do zobaczenia Misiu za rok!!