Pasowanie na Przedszkolaka- 14.11.2017 r.

,,My maluchy przyrzekamy:
Być od dziś przedszkolakami”

We wtorek  dzieci z kl. 0C dołączyły do grona przedszkolaków podczas uroczystego pasowania. Była to pierwsza uroczystość przedszkolna, jaką KOTKI przeżyły w swoim życiu.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły podczas krótkiego pobytu w przedszkolu – śpiewały i recytowały wiersze. Dla większości z nich był to pierwszy publiczny występ przed licznie zgromadzoną publicznością. Małym artystom bacznie przyglądali się rodzice, którym z twarzy nie znikały uśmiechy. Ten dzień zapewne na długo zapadnie w ich pamięci.
     Po prezentacji artystycznej wychowawczyni odczytała przedszkolakom ślubowanie, po czym nastąpiło uroczyste przyrzeczenie. Pasowania dokonała dyrektor Urszula Graczyk.  Za dotknięciem ,,czarodziejskiego ołówka” każde dziecko stało się dzielnym przedszkolakiem. Radości i atrakcjom nie było końca. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało dyplom oraz mnóstwo prezentów, za które serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Po części oficjalnej artystycznej wszyscy uczestnicy spotkania zasiedli przy suto zastawionym stole przygotowanym przez rodziców.