Dzień Chłopca w kl. 7 - 02.10.2017r.

Dziewczęta z kl. 7 uczciły święto swoich kolegów w poniedziałek 2 października na lekcji z wychowawcą.

Przede wszystkim zadbały o dobry humor chłopaków, przygotowując przepyszny słodki poczęstunek. Następnie poddały ich różnorodnym, często karkołomnym próbom. Chłopcy musieli wykazać się wiedzą z różnych dyscyplin sportowych, co nie było dla nich bardzo trudne. Następnie sprawdziły umiejętność, którą powinien posiadać każdy elegancki mężczyzna - wiązanie krawata. Potem było tylko trudniej, ponieważ przed siódmoklasistami zadania, których wykonanie często przekraczało ich możliwości: malowanie paznokci, chodzenie na wysokich obcasach, czesanie dziewczynom warkoczy. Za te męczące konkurencje były oczywiście atrakcyjne nagrody. Każdy z chłopców otrzymał pamiątkowy dyplom i przydomek, np. łasuch, podrywacz, maruda, gracz komputerowy itp. Dziękujemy dziewczynom za tę miłą i pełną radości uroczystość.

Autor: Wychowawca - Violetta Olesińska