Indywidualne i Drużynowe Biegi Przełajowe - 22.09.2017 r.

22 września 2017r.  w Parku Miejskim w Łęczycy odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych oraz Gimnazjalnych w Biegach Przełajowych.

Rywalizacja toczyła się w kategoriach Igrzysk Dzieci (klasy VI i młodsze) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy Gimnazjum oraz VII Szkoły Podstawowej).  Mimo iż nie mogliśmy wystawić najsilniejszej reprezentacji, udało się osiągnąć dobre rezultaty.

W Igrzyskach Dzieci w kategorii chłopców drugie miejsce zajął uczeń klasy IVB Wiśniewski Dawid! Tuż za podium sklasyfikowano Antoniego Woźniaka - IV miejsce, Jakuba Szafrańskiego VI miejsce oraz Wojciecha Rosolaka VII miejsce. Drużynowo reprezentacja chłopców zajęła III miejsce.

W kategorii dziewcząt VI miejsce zajęła Wiktoria Art, VIII Barbara Rosolak, IX Natalia Krysiak, a XII Oliwia Szczęsna. W klasyfikacji drużynowej sklasyfikowano nas na III miejscu.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w  kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Oliwia Woźniak, w kategorii chłopców całe podium zajęli uczniowie z Witoni, I miejsce Patryk Smkaowski, II miejsce Waldemar Miszczak, a III Dawid Dąbrowski. W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli I miejsce.

Skład reprezentacji: Szafrański Jakub - kl. IVA, Szczęsna Oliwia, Wiśniewski Dawid - kl. IVB, Rosolak Barbara, Krysiak Natalia, Rosolak Wojciech, Woźniak Antoni - kl. V, Art Wiktoria- kl. VI, Miszczak Magdalena, Woźniak Oliwia, Smakowski Patryk, Matusiak Mateusz, Miszczak Waldemar - kl. VII oraz Miszczak Mateusz, Matusiak Rafał, Dąbrowski Dawid - kl. III Gimnazjum.

Opiekunami uczniów byli: Lubowiecki Marcin, Włodarczyk Michał

Autor: Michał Włodarczyk, Marcin Lubowiecki