Żabki przygotowują wiosenne kanapki - 24.03.2017 r.

W dniu 24.03.2017 r. dzieci z grupy 0 c przygotowały pyszne kanapki z przyniesionych do przedszkola produktów oraz zrobiły twarożek z wyhodowanym przez siebie w kąciku przyrodniczym szczypiorkiem. Zanim dzieci usiadły do pracy, pamiętały o umyciu rąk i przygotowaniu miejsca pracy.

Pomysłów było wiele. Dzieci samodzielnie smarowały, kroiły, układały produkty tworząc na kanapkach bardzo wiosenne wzory. Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę apetycznie. Na twarzach dzieci było widać  zadowolenie. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi. Kolorowe, bogate w witaminy kanapki w mig znikały z talerzyków.

Wykonanie kanapek okazało się niebywale ciekawą i radosną, a co najważniejsze - bardzo smaczną zabawą. Wszystkie dzieci, nawet największe "niejadki" zajadały wiosenne kanapki z ogromnym apetytem.

Pamiętajmy, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.