Spotkanie Wigilijne- 20.12.2016 r.

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Pewnie, dlatego już z początkiem grudnia czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do tego wyjątkowego spotkania Wigilijnego.

W naszym przedszkolu przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, dekoracji sal, dzieci intensywnie ćwiczyły przed występem jasełkowym ucząc się pięknych kolęd, wierszy oraz przygotowując wraz z rodzicami piękne stroje.
       W dniu 20 grudnia przedszkolaki zaprezentowały swój występ artystyczny przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi      p. Urszulą Graczyk- dyrektor Szkoły Podstawowej w Witoni oraz p. Anną Stolarczyk- dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Witonia. Po przedstawieniu mali aktorzy wręczyli swoim bliskim oraz zaproszonym gościom własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniki.  Nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem oraz składania życzeń. Na wspólnych rozmowach, opowieściach oraz wspomnieniach z dzieciństwa czas upływał miło i przyjemnie.
        Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękuję za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego spotkania, a małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz  wczucie się w role, dzięki czemu wspólnie stworzyliśmy niesamowity występ.

Myślę, że to były chwile, które na długo zostaną w naszej pamięci i będą dobrze wspominane. Wesołych Świąt!