VIII Bieg Papieski im. Jana Pawła II - 21.10.2016 r.

21 października 2016 r. w łęczyckim parku odbył się VIII Bieg Papieski im. Jana Pawła II, w którym udział wzięła dziewiętnastoosobowa reprezentacja Szkoły Podstawowej w Witoni. Rywalizowano w kategoriach klas I - III oraz IV - VI dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i pondgimnazjalnych. Nasi uczniowie zaprezentowali się wyśmienicie, zdobyliśmy aż dziewięć medali!

W najmłodszej kategorii,  klas I - III, wśród dziewcząt zwyciężyła Barbara Rosolak, na najniższym stopniu podium uplasowała się Maria Kubiak, a czwarte miejsce zajęła Oliwia Szczęsna. Wśród chłopców II miejsce zajął Piotr Frątczak, IIII Dawid Wiśniewski. W kategorii klas IV - VI bezapelacyjnie zwyciężyła Oliwia Woźniak, a trzecie miejsce zajęła Paulina Stolińska. Natomiast całe podium wśród uczniów klas IV - VI zajęli nasi chłopcy. Na pierwszej pozycji przybiegł Patryk Smakowski, tuż za nim uplasował się Waldemar Miszczak, a na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Matusiak.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe znaczki z Janem Pawłem II, a zawodnicy z miejsc I - III medale oraz nagrody rzeczowe.

W zawodach udział wzięli następujący uczniowie:
Szafrański Jakub, Kubiak Marysiak, Antczak Szymon - kl. III a,
Szczęsna Oliwia, Duczyńska Maja, Wiśniewski Dawid, Frątczak Piotr - kl. III b,
Krysiak Natalia, Rosolak Barbara, Rosolak Wojciech, Woźniak Antoni - kl. IV,
Art Wiktoria - kl. V,
Miszczak Magdalena, Stolińska Paulina, Woźniak Oliwia, Smakowski Patryk, Matusiak Mateusz, Miszczak Waldemar - kl. VI

Wszystkim gratulujemy wyników!!! BRAWO!!!

Opiekunami byli: Michał Włodarczyk, Sebastian Petrykowski

Autor: Michał Włodarczyk