Ślubowanie uczniów klas I, DEN 2016 - 14.10.2016 r.

W piątek, 14 października 2016 r. w naszej szkole odbyło się Ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na ucznia.

Uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem wychowawców przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom. Wykazali się wieloma umiejętnościami oraz wiedzą o własnej ojczyźnie i szkole. Artyści wielokrotnie nagradzani byli gromkimi brawami. Egzamin na ucznia zdali śpiewająco. Złożyli również uroczyste ślubowanie, zobowiązując się do tego, iż będą dobrymi uczniami.

Wszystkie dzieci otrzymały legitymacje szkolne, słodkie upominki od Rodziców oraz liczne prezenty od zaproszonych Gości.

Druga część spotkania związana była z Dniem  Edukacji Narodowej. Pani Dyrektor oraz zaproszeni Goście złożyli wszystkim pracownikom oświaty serdeczne życzenia.

Kolejnym punktem programu był występ przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego, którzy poprowadzili Galę Oskarów Szkolnych. Nagrody zostały przyznane wszystkim nauczycielom - każdemu w swojej jedynej niepowtarzalnej kategorii.

Oskarową galę uświetnił występ chóru szkolnego „Wiolinki”.

Nagrodę Wójta Giny Witonia otrzymała mgr Urszula Graczyk - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Witoni.

Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Witoni dla najbardziej aktywnych nauczycieli otrzymali w tym roku:

• mgr Marika Klimczak
  • mgr Bożena Kuś
  • mgr Marzena Lewandowska
  • mgr Jolanta Łuczak
  • mgr Violetta Olesińska
  • mgr Jolanta Pawlak
  • mgr Agnieszka Petrykowska
  • mgr inż. Sebastian Petrykowski
  • mgr Jolanta Tomczak
  • mgr Michał Włodarczyk
  • p. Ewa Zduńczyk

Ten dzień bez wątpienia był pełen niezapomnianych wrażeń i na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy wszystkim za udział oraz pomoc w przygotowaniu tej uroczystości.

Autor: K.Witczak, L. Królikowska, R. Woźniak