XVII Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” - eliminacje powiatowe 13.10.2016 r.

W dniu dzisiejszym w Witoni odbył się Turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarku. Rozgrywki toczyły się w kategoriach U-10 i U- 12 chłopców oraz U-12 dziewcząt, łącznie rywalizowało około stu pięćdziesięciu zawodników, którzy reprezentowali następujące szkoły SP Piątek, SP Witonia, SP Siedlec, SP 3 Łęczyca, SP 4 Łęczyca, SP Czerników oraz SP Świnice.

W kategorii dziewcząt U-12 rozegrano tylko jeden mecz, w którym Witonia pokonała SP 4 Łęczyca 4-1, a bramki dla naszej drużyny zdobywały Paulina Stolińska oraz Wiktoria Art. W kategori chłopców U-12 najlepsza okazała się drużyna SP 3 Łęczyca a w kategorii U-10 SP 4 Łęczyca.

Składy SP Witonia:

U12 dziewczynki: Romaniak Martyna- Kowalska Karolina, Galińska Klaudia, Stolińska Paulina, Art Wiktoria, Rosolak Barbara, Krysiak Natalia, Tomes Zuzanna, Sobolewska Michalina,

U12 chłopcy: Jabłoński Adam- Woźniak Antoni, Smakowski Miłosz, Kosztowny Patryk, Miszczak Adam, Rosolak Wojciech, Księżak Rafał, Pałasz Rafał, Skalski Bartłomiej, Rakowski Jakub

U10 chłopcy: Kita Kacper- Krysztofiak Bartosz, Szafrański Jakub, Domański Marcin, Lewańczyk Kacper, Frątczak Piotr, Mazurek Michał, Szymczak Jakub, Kaczorowski Lucjan, Koczaski Paweł