Klasa II w kinie „Górnik” w Łęczycy – 29.09.2016 r.

W ramach integracji i aktywnego uczestnictwa w kulturze klasa II wybrała się do kina na film przygodowy pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych”.

Akcja filmu rozgrywa się w miejskiej scenerii, toczy się w szybkim tempie i zwraca uwagę na ważny problem ludzkiej odpowiedzialności i wrażliwości wobec tych, których biorą pod swój dach. Film podkreśla również wagę lojalności i przyjaźni, zawiera dużo scen humorystycznych, czego przejawem były liczne wybuchy śmiechu wszystkich dzieci. Kto zatem nie wie, co robią zwierzęcy podopieczni, gdy ich właściciele wychodzą do pracy, musi obejrzeć ten film.

"Sekretne życie zwierzaków domowych" to naprawdę niezła zabawa i miło spędzony czas w kinie. Niektórzy drugoklasiści stwierdzili, że mogliby oglądać go kilka godzin.

Autor: Bożena Kuś