Indywidualne Biegi Przełajowe w Łęczycy - 20.09.2016 r.

W dniu dzisiejszym w Parku Miejskim im. J. Piłsudskiego w Łęczycy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. W kategorii szkół podstawowych bezkonkurencyjni okazali się uczniowie naszej szkoły.

Pierwsze miejsce wśród dziewcząt zajęła Oliwia Woźniak kl. VI z czasem 2:30:18, a wśród chłopców zwyciężył Patryk Smakowski kl. VI z czasem 3:31:15.

Pozostali zawodnicy:
II miejsce - Paulina Stolińska kl. VI, Waldemar Miszczak - kl. VI,
IV miejsce Mateusz Matusiak - kl. VI,
VI miejsce Wojciech Rosolak kl. IV

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium uzyskali awans na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się w Uniejowie. Organizatorem zawodów byli Starostwo Powiatowe w Łęczycy, Urząds Miasta Łęczyca, Szkolny Związek Sportowy w Łęczycy.

Gratulujemy uczniom i trenerowi p. Michałowi Włodarczykowi.

Szkołę Podstawową w Witoni reprezentowali:
Ogłoszka Paulina, Rosolak Barbara, Józwiak Zuzanna, Rosolak Wojciech, Koczaski Paweł, Woźniak Antoni, Tomczak Dariusz - klasa IV,
Galińska Klaudia, Księżak Rafał, Kubiak Sebastian-  klasa V,
Miszczak Magdalena, Stolińska Paulina, Woźniak Oliwia, Oleska Martyna, Miszczak Waldemar, Matusiak Mateusz, Smakowski Patryk - klasa VI.