Półkolonie 2016 - zabawa taneczna - 08.07.2016 r.

Ostatni dzień półkolonii - 8 lipca 2016 r. - zakończyliśmy zabawą taneczną.

Ostatni dzień dwutygodniowych półkolonii minął szybko i intensywnie. Dzieci nie mogły narzekać na brak atrakcji.

Dzień rozpoczęliśmy od drużynowych zabaw sportowych, w które z wielkim zapałem włączyli się uczestnicy, pracowali zespołowo dążąc do zwycięstwa. Ogromną frajdę sprawiła dzieciom zorganizowana zabawa taneczna. Wszyscy bawili się wspaniale przy ulubionych rytmach muzyki. Swobodny taniec dostarczył dzieciom wiele radości i dał możliwość wykazania się umiejętnościami tanecznymi oraz wokalnymi. Dzisiejszego dnia nie zabrakło również spontanicznych igraszek na placu zabaw oraz meczu piłki nożnej dla chłopców. I te miłe akcenty zakończyły tegoroczne półkolonie.

Dzieci i rodzice dziękowali za wspaniałe przeżycia i niezapomniane wrażenia. Pozostały piękne wspomnienia i nowe przyjaźnie. Miejmy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy.

Organizatorem półkolonii była Gmina Witonia we współpracy ze Szkołą Podstawową w Witoni

Autor: Monika Nawrocka, Ewa Zduńczyk, Michał Włodarczyk