Potęga matematyki - podróże matematyczne uczniów Szkoły Podstawowej w Witoni - 24.06.2016r.

Miło nam poinformować, że w ramach II edycji programu grantowego "mPotęga" organizowanego przez Fundację mBank Szkoła Podstawowa w Witoni otrzymała po raz drugi dofinansowanie w kwocie 5000 zł na realizację projektu „Potęga matematyki - podróże matematyczne uczniów Szkoły Podstawowej w Witoni”.

Nasz projekt, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu  ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowej dotacji w wysokości 5000 zł. W głosowaniu weźmie udział 30 projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i ich rodziców oraz 15 adresowanych do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Głosowanie będzie trwało od 24 czerwca godz. 10:00 do 8 lipca do godz. 10:00.

W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Aby głos był ważny, osoba powinna zagłosować na wybrane 3 projekty w każdej kategorii.

Głosowanie ma miejsce na stronie www.mpotega.pl.

Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie w głosowaniu internetowym.

Autor: Autorka projektu: Agnieszka Petrykowska