Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 w Szkole Podstawowej w Witoni - 24.06.2016 r.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 rozpoczęło się od poloneza, którego zatańczyli uczniowie klasy 6- tegoroczni absolwenci naszej szkoły.

Po nim i uroczystym ślubowaniu szóstoklasistów głos zabrała  p. Dyrektor- Urszula Graczyk, która wymieniła sukcesy naszych uczniów, udział w konkursach, prace wykonane na terenie szkoły, fundusze pozyskane na remont sal i zakup środków dydaktycznych, podsumowała pracę nauczycieli i pogratulowała uczniom, którzy uzyskali najlepszą średnią. Po przemówieniu przyszedł czas na nagrody – za najlepsze wyniki, najwyższą frekwencję, najlepsze osiągnięcia przedmiotowe. Najzdolniejsi uczniowie otrzymali także stypendia za osiągnięcia w nauce, stypendia artystyczne i sportowe. Uroczystość zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas 6.

Wszystkim nauczycielom i uczniom dziękujemy za ciężką i owocną pracę w tym roku szkolnym i życzymy dobrego wypoczynku. Do zobaczenia po wakacjach !

Autor: Radosław Woźniak