Muzyczny prezent z Holandii. 17.06.2016 r.

W tym tygodniu naszą szkołę odwiedził Pan Jan Sochacki z Holandii. Tak jak podczas poprzedniej wizyty przywiózł ze sobą upominek dla naszej szkoły.

Dnia 17 czerwca 2016 r. naszą szkołę odwiedził Pan Jan Sochacki z żoną, synem Fredem i jego narzeczoną Christiną. Nasz gość zaglądał do naszej placówki już wcześniej. Za każdym razem jest tu serdecznie witany, ponieważ na terenie gminy wciąż mieszka jego rodzina, a on sam z naszym rejonem i Polską czuje się bardzo związany. Pan Jan przy każdych odwiedzinach pamięta o naszych podopiecznych i przekazuje szkolne jakiś prezent. Tym razem z rąk p. Sochackiego otrzymaliśmy prezent gabarytowo duży i miły dla ucha - oryginalne, klasyczne pianino w bardzo dobrym stanie. Nowy instrument na pewno przyda się na lekcjach muzyki i będzie pomocny w rozwijaniu talentów muzcznych naszych uczniów.

Opracował Radosław Woźniak