Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Dzikie zwierzęta naszego regionu” – 4.06.2016r.

Mamy kolejny sukces naszego „mistrza fotografowania przyrody”! Gabryś Kaźmierski z klasy piątej zdobył I miejsce w Powiatowym Konkursie Fotograficznym  „Dzikie zwierzęta naszego regionu”.

Nagrodą był piękny atlas „Ssaki Polski”, który być może będzie inspiracją do następnych zdjęć.  Prace na konkurs, którego opiekunem była Pani Marzena Lewandowska, wykonali także: Paulina Stolińska, Rafał Koczaski, Dominik Dudkiewicz i Mateusz Staniszewski. Wszystkie fotografie przedstawiały zwierzęta, które można spotkać w naszych okolicach.

Zachęcam do rozwijania swoich fotograficznych pasji – może nie zawsze są sukcesy – ale obserwowanie przyrody  i wędrówki z aparatem fotograficznym z pewnością będą przyjemne…

Autor: Marzena Lewandowska