Podsumowanie Konkursu "Książkowym Skrytożercom mówimy: TAK" - 7.06.2016 r.

Konkurs plastyczny na hasło, fotografię, plakat lub film promujący czytelnictwo został wczoraj podsumowany przez organizatora - WODN w Zgierzu.

Dnia 7.06.2016 r. uczestniczyliśmy w finale konkursu - „Książkowym skrytożercom mówimy: Tak!” Troje naszych uczniów z klasy czwartej wzięło udział w tym konkursie i namalowało plakat.

1. Rakoska Aleksandra
  2. Walczak Katarzyna
  3. Kubiak Sebastian

Na początku  spotkania mogliśmy podziwiać wystawę najlepszych prac plastycznych, wśród których znalazł się plakat Oli Rakoskiej. Następnie obejrzeliśmy ciekawą prezentację "Sztuka Plakatu" oraz " Znaczenie czytania w życiu człowieka". Za udział w konkursie szkoła otrzymała pamiątkowy dyplom.

Dziękujemy organizatorom za możliwość rozwijania pasji czytelniczych.

Autor: Jolanta Pawlak