Konkurs Plastyczny "Bądź bezpieczny"

13 maja mieliśmy przyjemność wręczyć nagrody w Szkolnym Konkursie Plastycznym "Bądź bezpieczny".

Konkurs przeprowadzono w kwietniu na lekcjach plastyki w klasach I - III i IV - VI. Jury w składzie: p. Jolanta Pawlak, p. Marika Klimczak i p. Violetta Olesińska przyznało nagrody następującym osobom:

Kl I -  III

I miejsce Michalina Sobolewska,  II - Wojciech Tomes, III - Martyna Góreczna. I wyróżnienia: Adam Miszczak, Paulina Zielińska, Iwona Stolińska, II wyróżnienia: Natalia Krysiak i Maria Kubiak.

Kl. IV - VI

I miejsce Klaudia Gałaj, II - Martyna Oleska, III - Weronika Maciejewska, I wyróżnienia: Karolina Sobolewska, Szymon Majchrzak, Patryk Kosztowny, II wyróżnienia: Alicja Szymczyk i Michał Kubiak.

Laureaci I miejsc otrzymali w nagrodę tablety - II miejsc - słuchawki, III - pendriv'y. Wyróżnieni otrzymali przybory plastyczne. Gratulujemy.

Organizator Konkursu - Violetta Olesińska