Konkursy Plastyczne w II półroczu r. szk. 2015/2016

W II półroczu roku szkolnego 2015/2016 uczniowie naszej szkoły brali aktywny udział w kilku konkursach plastycznych o zasięgu wojewódzkim lub ogólnopolskim.

Jeden z nich to Ogólnipolski Konkurs ogłoszony w lutym przez Miejski Zespół Szkół w Dusznikach pod hasłem "Muzyka zaklęta w instrumentach". Wysłano 6 prac naszych uczniów: Katarzyny Walczak, Moniki Załugi, Martyny Romaniak (kl. IV), Klaudii Gałaj ( kl. V), Weroniki Maciejewskiej i Igora Wojtery (kl. VI)

Następny to Wojewódzki Konkurs KRUS "Bezpieczeństwo na wsi - niebezpieczne atrakcje w wakacje". Zgodnie z regulaminem wysłaliśmy 1 pracę w kategorii kl. I - III - Marcina Domańskiego i jedną z kl. IV - VI - Patryka Studzińskiego.

W kwietniu przeprowadziliśmy eliminacje do Wojewódzkiego Konkursu organizowanego przez Szkołę Podstawową w Osjakowie "Pasja szansą na ciekawe życie". Na ten konkurs zakwalifikowały się prace uczniów: Aleksandra Rakoska ( kl. IV), Paulina Stolińska i Klaudia Gałaj ( kl. V), Patryk Studziński i Igor Wojtera ( kl. VI).

Obecnie przygotowujemy się do Wojewódzkiego Konkursu na mural pod hasłem "Muralunki". O wynikach poinformujemy na tej stronie. Gratulujemy uczniom, których prace wyróżniono. Dziękuję członkom jury, którzy oceniali prace: p. Jolancie Pawlak i Marice Klimczak.

Nauczyciel plastyki: Violetta Olesińska